X
تبلیغات
رایتل

:) everything is OK

یک آدم نمای خوشحال! :)

مثلا قرار بود یه برنامه ریزی درست داشته باشم اما تقریبا هیج پیشرفتی نداشتم. تو این سه چهار هفته ی اخیر حتی یه بار گیتار تمرین نکردم! با این که همیشه عاشق موسیقی بودم اما الآن حس می کنم دیگه نه گیتارمو دوست دارم نه یادگیری موسیقی رو. هربار که به گیتارم نگاه می کنم یادم میافته که چقدر همیشه توی گیتار شکست خوردم و چقدر گند بالا آوردم. گیتار تمرین کردن برام مث حل کردن مسائل دیفرانسیل سخت و اعصاب خردکن شده! انگار که باز در آستانه ی یه شکست دوباره هستم و حس می کنم مثل میلیون ها دفعه ی پیش دارم کم میارم. کم کم دارم کم میارم و این مزخرفه! مزخرفه که اینطوری زندگی می کنم. هم پدرم هم مادرم همیشه آدمای سخت کوشی بودن و سعی کردن این اراده و سخت کوشی رو به منم یاد بدن اما نمی دونم این ضعف و بی ارادگی من از کجا میاد؟!

 هر بار که تصمیم می گیرم گیتار تمرین کنم یه تصویر از شکست خوردن و خراب کردن آهنگ میاد تو ذهنم و از تمرین کردن منصرف می شم. می دونم که با این کارام دارم از خودم یه آدم مزخرف می سازم اما نمی دونم چطور باید این اوضاع و احوال رو تغییر بدم؟!

همیشه سعی کردم شاد باشم، همیش تلاش کردم که باراده و سخت کوش باشم و به هیچ عنوان تسلیم نشم اما همیشه برعکس این ها عمل کردم. با این که همیشه می خندم و به عنوان یه آدم پرشور و هیجان و شاد شناخته شدم اما درونم یه چیز دیگه میگه! همیشه سعی کردم به دیگران انگیزه و امید بدم برای تلاش کردن اما بازم کسی که همه چی رو رها می کنه و دست از تلاش می کشه خودمم!

واقعا نمی دونم دیگه باید چی کار کنم؟!

[ پنج‌شنبه 10 فروردین 1396 ] [ 12:22 ] [ آدم نما ]

[ 0 نظر ]

مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه